Pozitivní lidé přitahují pozitivní události ....

Cestovní agentura Tajemství
Vítám Vás na mých stránkách, dovolte mi pár řádků abych se mohla představit. Cestovní agenturu jsem založila v červnu 2013 a začala jako průvodce v podhradí Lokte. Od roku 2017 jezdím s místními turisty na výlety jak po západních Čechách tak i po celé ČR. Miluji cestování, miluji přírodu České republiky, navštívila jsem několik zemí, ať již evropských: Chorvatsko, Řecko, Itálii, Německo, Švýcarsko, Rakousko nebo zemí, které jsou dál..USA, Kanadu, Seychely a oblíbila jsem si Spojené Arabské Emiráty...Dubai...proto mám Cestovní Agenturu, abych mohla svou radost sdílet s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako já...Ráda bych Vám tímto nabídla své služby jako průvodce se specializací na ČR - karlovarský kraj - mystická místa, léčivá místa, daleké výhledy, relaxační místa i pobyty.

           Sledovat mě můžete na Facebookhttps://www.facebook.com/www.catajemstvi.cz/

                                                                    AKTUALITY

Přehlasováním veta Senátu Poslaneckou sněmovnou byla dne 13.09.2019 schválena novela zákona  o EET upravující náběh 3. a 4. fáze. Podnikatelé, kteří spadají do této poslední fáze, začnou evidovat od 01.05.2020. 

Do této skupiny  podnikatelů patří  cestovní agentury tedy i. Veškeré výlety a akce, které budu sama realizovat budu  vyžadovat platbu na bankovní účet a ne v hotovosti. Co se týče mých výletů  pro seniory, ty budu pořádat dále ale v rodinném kruhu, to znamená : Janina z Mírovky jede na výlet ... kdo jede se mnou ať zavolá. Pouze se podělíme o náklady na cestu. Toto platí pouze pro loketské seniory, většina z nich nemá ani bankovní účet a EET pokladnu si kvůli mému hobby pořizovat nebudu.

Co se týče nákupů pro seniory , které pořádám dělám z dobré vůle a konečný/finanční/ zisk na této akci žádný nemám. Když se mě zeptáte , proč to tedy dělám, tak musím chvíli přemýšlet abych odpověděla, dělám to proto, protože z toho mám dobrý pocit a 2x za měsíc je to opravdu fajn pocit, že někomu pomohu, a když mi v tom pomůže i město je to o to lepší.

Tak asi tak mé soukromé vyjádření a pan Babiš ať se vší úctou skočí do zdi:)