Turistické celodenní výpravy
pro turistické nadšence

S naší cestovní agenturou se dostanete do přírody a na krásná místa s dalekými výhledy.                V nabídce máme Hřensko/nejnižší položená obec v ČR/ kde můžete obdivovat Pravčickou bránu a nebo z lodičky, soutěsky říčky Kamenice/ lodičky jezdí až do 2.11.2020/ a nejen to, je možné navštívit loupežnický hrad Šaunštejn, či malou Pravčickou bránu a spousta dalších výhlídek. V roce 2021 budem dál jezdit na Prachovské skály-místo natáčení českých pohádek jako byla Malá mořská víla nebo Třetí princ. Navštěvujeme Tiské Stěny, kde se natáčela pohádková série NARNIE a naší největší stolovou horu Děčínský Sněžník, kde si na cestu zpět můžete zapůjčit i koloběžky. Od srpna jezdíme také na Šumavu do oblasti Špičák s možností návštěv ledovcových jezer /Čertovo a Černé jezero/ a na Kvildu s možností tras k pramenu Vltavy či hraniční oblasti s pozůstatky železné opony Bučina./nejvyšší položená obec v ČR/. Začátkem října navštívíme Krupku s možností projet se nejdelší lanovkou ve střední Evropě na Komáří Vížku, projít si štolu starý Martin/UNESCO/se zastávkou na Růžovém Hrádku. Zkrátka i této době kdy nám politici vnucují svá pravidla a snaží se nás ovládat je nejlepší lék příroda a tam Vás má cestovní agentura bude nadále vozit:)

Cena za osobu obsahuje: dopravu tam i zpět, informační  letáky, mapky okolí, průvodce a v podzimním i zimním období frťánek na zahřátí.

   Dětská sleva do 18 let  mínus 100.-Kč na dítě/junior z plné ceny
Odjezdy : v 07:00hod od benzinové pumpy Loket, dle dohody nástup možný Sokolov, Chodov a K. Vary.

Rezervace a více informací na : catajemstvi@seznam.cz  nebo mobil: 602 115 919                             Dopravu zajišťuje CA Tajemství - Jana Poláková, novým vozem Renault Trafic Passenger        pro 9 osob. Kvůli omezené kapacitě cestujících, prosím rezervujte své výlety včas.

Šumava-Kvilda-pramen Vltavy      2 volná místa             cena za osobu

22.09.2020 úterý

450 Kč

Šumava-Kvilda-pramen Vltavy       1  volné místo           cena za osobu

26.09.2020 sobota

450 Kč

Tiské Stěny a Děčínský Sněžník    8 volných míst          cena za osobu

29.09.2020 úterý

390 Kč

Hřensko                                            8 volných míst          cena za osobu

01.10.2020 čtvrtek

390 Kč

Krupka-Komáří Vížka-štola Starý Martin3 vol.místa        cena za osobu

03.10.2020 sobota

390 Kč