Turistické celodenní výpravy
pro turistické nadšence

Hned jak se uklidní situace ohledně epidemie tak začneme opět cestovat.

Na další cestovatelskou sezónu 2021  jsem si pro Vás připravila velice zajímavou formu cestování. Jistě jste zvědaví co ta Jana zas vymyslela. Tak tedy : Jelikož jsem zjistila, že jsou mezi Vámi hodně zdatní turisté co jim je i 20km za den málo tak plán je následující: Co se týče výletů na Šumavu tak ta bude rozdělená na 2 etapy. Šumava západ a Šumava jih. Šumava západ se pojede formou zastávek již od Špičáku, další zastávka Železná Ruda, následuje Nová Hůrka, Prášily, Srní, Modrava a Kvilda. Všichni kdo pojedete dostanete informace, kam všude se dá dojít, jaká místa navštívit a kde Vás opět naberu zpět. Nebudete tedy závislí na jedno turistické místo a průběžně stihnete poznat celou Šumavu západ. Šumava jih bude mít zastávky: Kašperské Hory, Kubova Huť, Lenora, Horní Planá, Černá v Pošumaví, Frymburk a Lipno nad Vltavou. Vyjíždět na výlety se bude již v 06.00hod a je možné, že některé výlety /o které se bude jednat ještě dodám/budou i s přenocováním. Tím, že jsem agentura a ne cestovní kancelář, tak zajišťovat ubytování nemohu, avšak...dostanete ode mne adresy a tel.čísla ubytovacích zařízení a sami si je zarezervujete. Je to lepší protože někdo bude chtít pouze snídaně a někdo i večeře a tak si vyberete každý podle svého. Já tím pádem budu zajišťovat pouze dopravu a služby průvodce. Tento podobný způsob cestování bude i v Severních Čechách, okolí Hřenska, Lužických a Jizerských hor a samozřejmě Českého Ráje. Zkrátka se máte na co těšit. S naší cestovní agenturou se dostanete do přírody a na krásná místa s dalekými výhledy. To vše a více budete moci zjistit když mě někdy navštívíte v nově otevřené CA Tajemství v Lokti u železničního přejezdu:) 

Cena za osobu obsahuje: dopravu tam i zpět, informační  letáky, mapky okolí, průvodce a v podzimním i zimním ale i letním období frťánek :)..zkrátka pořád:)

   Dětská sleva do 18 let  mínus 100.-Kč na dítě/junior z plné ceny
Odjezdy : v 07:00hod od benzinové pumpy Loket, dle dohody nástup možný Sokolov, Chodov a K. Vary.

             Rezervace a více informací na : catajemstvi@seznam.cz  nebo mobil: 602 115 919                      Dopravu zajišťuje CA Tajemství - Jana Poláková, novým vozem Renault Trafic Passenger        pro 9 osob. Kvůli omezené kapacitě cestujících, prosím rezervujte své výlety včas.