Jsme online od 10:00 do 22:00 

a nejen Emiráty.....ale už i Omán

Spojené arabské emiráty

Seznam našich výletů vám zašleme na email

Je jedno jestli jste v Dubaji nebo v jiném Emirátu poprvé nebo po několikáté... Nudit se určitě nebudete. Mezi plážemi Perského  zálivu a Ománského zálivu se nachází tolik rozmanitých míst, že vám jeden týden stačit nebude. Co vše můžete tedy s námi očekávat? 

 Přírodní parky, oázy, poušťe, zoologické zahrady, parky s horkými prameny, parky plné květin, pohoří Hajar s nejvyšší horou Jebel Jais, zelené město Al Ain v emirátu Abu Dhabi, ostrovní město Abu Dhabi se svými mangrovy, Louvrem, a rybařskou vesnicí , obyčejné pláže, romantické pláže,  nejvyšší budovu světa Burj Khalifu, nejvyšší ruské kolo, nejvyšší bazén, takové budovy, že se až divíte, jak mohou stát. Adrenalinové  atrakce jak ve vzduchu tak i ve vodě, muzea, historické tvrze, staré trhy a tržiště plné koření, zlata a parfémů, mešity a všudepřítomná arabská hudba, která se mísí se vzduchem nasyceným kadidly. 


nejlepší způsob jak se s námi zkontaktovat je FACEBOOK buď na profilu přes zprávy @Poznej Dubaj

nebo přes fanouškovskou stránku @Poznej Dubaj s českým průvodcem

a samozřejmě  WhatsApp +971 54 559 6044 


Pojedeme s vámi na výlet*zajistíme vám zábavu*dobrodružství*zážitky* na lodi*na velbloudu*na čtyřkolce*v balónu*v rychločlunu*v poušti*v horách*tradičně i netradičně* transport*
Vytvořte si webové stránky zdarma!